Kliitoristimulaator Womanizer Duo 2 vibraatoriga

Laos
Ainult %1 järgi
SKU
O-5400902
Alates 209,00 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja
  • Vibreeriva sisestatava osaga õhkstimulaator
  • Kliitori ja G-punkti topeltstimulatsioon
  • Järelkuma funktsioon - afterglow
  • Smart Silence™ tehnoloogia
  • Pleasure Air™ tehnoloogia
  • Ooterežiim ja automaatne väljalülitusfunktsioon
  • Veekindel

Nauding veelgi suurema võimsusega!
Revolutsiooniline Womanizer Pleasure Air™ tehnoloogia kombineerituna võimsa G-punkti stimulatsiooniga – see on uus  Womanizer DUO 2. See ühendab endas klassikalise Womanizer õhkstimulaatori, mis rõõmustab naise naudingupärlit, samal ajal kui vibraator, mis kohandub ideaalselt naise kehaga, stimuleerib sisemiselt.

 

DUO 2 on veelgi võimsam ja sellel on 12 intensiivsuse taset kliitori stimuleerimiseks. Valikus on ka 14 G-punkti intensiivsuse taset ja 10 täiendavat vibratsioonirežiimi. Mõlemat funktsiooni (vibraatorit ja Pleasure Air™ tehnoloogiat) saab eraldi juhtida.

Afterglow funktsioon on uus funktsionaalsus – Womanizer läheb pärast toitenupu vajutamist tagasi madalaimale seadistusele. See funktsioon sobib suurepäraselt orgasmi lõõgastavaks lõpetamiseks…

DUO 2-l on uuenduslik Smart Silence™ tehnoloogia – see tähendab, et see on kasutamise ajal ooterežiimis ja käivitab stimuleerimisprogrammi alles siis, kui see puutub kokku nahaga. Nii saab seadet hõlpsalt kasutada või ära panna, ilma et peaksite ühtegi nuppu vajutama. See tähendab ka seda, et ei kaasne segavaid helisid. DUO 2 lülitub automaatselt välja 5-10 minuti pärast, kui seda ei kasutata (olenevalt sellest, milline on aku laetuse tase). Sellest saab lihtsalt mööda minna, nt. vajutades ühte intensiivsuse taset.

Soovitame kasutada koos veebaasil libestiga.

Veekindel. Kaasas ilus hoiukott. Seda saab laadida kaasasoleva USB-magnetlaadijaga. Täispikkus 20,3 cm, sisestuspikkus 11 cm, Ø 2,2-3,5 cm. Silikoon, ABS.


Lisainfo
Pikkus (cm) 20.3
Läbimõõt (cm) 3.5
Materjal ABS. silikoon
Patareid taaslaetav
Pritsmekindel veekindel
Kiirused 14
Bränd Womanizer
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Kliitoristimulaator Womanizer Duo 2 vibraatoriga
Sinu hinnang