Saatmine

Saatmine


Kauba kohaletoimetamiseks kasutame peamiselt Omniva (Eesti Post), Smartpost'i ja DPD pakiautomaadide või kullerite teenuseid. Saadetis läheb reeglina Saaja poole teele 1-2 tööpäeva jooksul peale nende eest tasu laekumist meie kontole. Näiteks: teed teisipäeva ennelõunal tellimuse ja tasud koheselt pangalingiga. Me postitame paki teisipäeval ning soovitud pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati juba kolmapäeval.

Palume pühade ja tähtpäevade ajal arvestada pisut pikema tarneajaga, kui tavaliselt. Sageli võivab pakiautomaadid olla ületäituvuses ning sellest tulenevalt võib ette tulla viivitusi. Palun mine oma pakile alati esimesel võimalusel järgi, nii aitame ka teistel oma pakid kiiremini kätte saada! 

Omniva pakiautomaatide hõivatust saate näha ka nende kaardilt Omniva kaart

Kaup saadetakse diskreetselt kas turvaümbrikus, -kotis või karbis. 

 

 

Jõulude ja aastavahetuse täpse pakisaatmise kohta Omniva poolt saate lugeda siit. Pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist ei toimu ning postkontorid on suletud 24.–26.12.2022 ja 1.01.2023.

Smartposti pühadeaegse teenindusgraafiku kohta saate infot lugeda siit.  24.-26.12.2022 ja 01.01.2023 pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist ei toimu.

Sarnane pühadegraafik on ka DPD'l.