zone2

Peenisepump Fleshlight Fleshpump

FLESH00224

Fleshlight

Taaslaetav peenisepump, mis kasutab automaatset vaakumsüsteemi. Kogu pumba juhtimine käib põhimõtteliselt kahe nupuga, mis reguleerivad pumpamist. Erektsioon saavutatakse ja hoitakse tihke mansetiga pumba suudmes.

Rohkem infot

1 tk

104,95 €

Tagasi

Lisainfo

Pikkus (cm) 33
Sisenemissügavus (cm) 20
Patareid: taaslaetav
Pritsmekindel ei

Rohkem infot

Kõigepealt kontrollige, et pumba mansett oleks puhas. Libestage oma lõtv peenis heldelt õlibaasil libestusvahendiga ning asetage see pumba avausse. Vajutage vaakumnuppu ning tõmmake peenis aeglaselt pumpa. See aitab luua tiheda kontakti kehaga. Hoia ühe käega pumpa paigal ning teise käiga kontrolli pumpa. Parima tulemuse saavutamiseks pumpa lühikeste, 5-10 sekundi pikkuste, seanssidena. On normaalne, kui peenise värv tõmbub punakamaks kui sellesse koguneb rohkem verd. Peenise suurenedes pööra sellele tähelepanu ning ka sellele, kuidas ennast tunned. Liiga kiire pumpamine võib vigastada nahaaluseid veresooni, seega võta seda aeglaselt! Kui esineb valu või ebamugavust lõpeta koheselt tegevus ning vabasta vaakum. Vajadusel pöördu meditsiinilise abi poole. Keskmine pumpamissessiooni kestvus kokku on 3-5 minutit. Mitme sessiiooni vahepeal peab olema vähemalt 60minutit.

Puhastamiseks loputahe mansett vee all ning laske sellel kuivada. Pumba puhastamiseks väljast ja seest kasutage rätikut. Pumpa ennast ei tohi vee alla panna! Laadimiseks kasutaga usb-kaablit. 

Tooted samas kategoorias