zone2

Tagasi

Stimuleeriv kliitorikreem Clitorisex naistele 40ml Vaata pilti

Stimuleeriv kliitorikreem Clitorisex naistele 40ml

o.0615277.0000

Srimuleeriv kreem naistele. Libestava toimega kreem tekitab mõnusa "kõdistava" tunde, mis aitab viia armuelu kõrgemale tasemele.Stimuleeriv ja hooldav geel genitaalpiirkonnas kasutamiseks. Toote koostisosad võivad stimuleerida vereringet ning seeläbi suurendada seksuaalset erutuvust ja samuti ka võimendada naispoole orgasmi. Jätab meeldiva ja siidise tunde.

Rohkem infot

23 Toodet

19,95 €

498,75 € / l

Tagasi

Lisainfo

Kogus (ml)40

Rohkem infot

Kasutamine: Välispidiseks kasutamiseks. Kanna herneterasuurune kogus geeli kliitorile. Soovi korral korrata. Kergesti sooja veega mahapestav.

Clitorisex geeli võib kasutada koos kondoomi ja/või libestiga. Ei kahjusta lateksit. Hoiatus: Toode ei ole eostumisvastane vahend ega sisalda spermitsiide. Kui toote kasutamisel esineb ebamugavustunnet või ärritust lõpetada koheselt kasutamine ning konsulteeri arstiga. Hoida toote sattumist silma või kõrva. Hoida laste eest kättesaamatuna!

 Koostis: Glütseriin, vesi, denatureeritud alkohol, hüdroksüetüültselluloos, parfüüm, kaaliumsorbaat, kofeiin, piimhape, mentool, Dioscorea Villosa juureekstrakt, Panax Ginseng juureekstrakt, Angelica archangelica juureekstrakt, Arnica Montana õieekstrakt.

 Säilivus: säilivusaeg avamata 36 kuud. Peale avamist kasutada 12 kuu jooksul. Hoiustada toatemperatuuril (15-30oC) kaitstuna otsese päikesepaist eest.

Seonduvad tooted

Tooted samas kategoorias