zone2

Womanizer Premium kinkekomplekt

o.06372380000

Womanizer

Womanizer kinkekomplekt, millesse kuulub kliitoristimulaator Womanizer Premium, 200 ml Just glide 2in1 libesti, libesti Just Glide Bio 20 ml ja Just glide 2in1 puhastusvahend 100 ml

Rohkem infot

3 Toodet

189,00 €

Tagasi

Lisainfo

Pikkus (cm)15,5
Laius (cm)5
Materjal:ABS, silikoon
Patareid:taaslaetav
Pritsmekindeljah
Kiiruseid:12

Rohkem infot

Womanizer Premium - patendeeritud õhutehnoloogial põhinev nauding, milles on nüüdsest ka autopiloot ja Smart Slilence (tark vaikus)!

Mõlemad tehnoloogiad  ja disainid on optimaliseeritud ning tulemuseks on saadud uus Womanizer, mis on käepärasem hoida ja mille huulik on võrrelduna eelmiste mudelitega tasasem. Sellel on koguni 12 intensiivsustaset, mis on samuti erinevad võrrelduna varasematega.  

Esimene tase on veelgi mahedam ning kõrgein veelgi intensiivsem kui varem (w500 võrdluses). 

Autopiloodi reziimis saab kasutaja lihtsalt rahulikult lamada ja nautida Womanizeri automaatset programmi, mis muudab oma intensiivsust ja rütmi. Selliselt saab orgasmi pisut edasi lükata ning tänu ootusärevusele kogevad paljud naised sellisel moel lõpuks veelgi võimsama orgasmi. Autopiloodil on 3 erinevat taset.

Smart Silence funktsioon tähendab, et lelu lülitab ennast tööle vaid siis, kui huulik on lähedas kontaktis nahaga. Seega, kui eemaldad lelu, laõpetab ka mootor töö, astead taas vastu nahka, alustab taas tööd.

  • Womanizer Premiumil on väga vaikne mootor - vaid kuni 40dB
  • ning see on täielikult veekindel.
  • Lelu on taaslaetav (magnetkinnitus)
  • laadimisaeg 120min
  • tööaeg kuni 240min

Lae alla

Seonduvad tooted

Tooted samas kategoorias