zone

Kolmikvibraatorid Siin on 6 toodet.

Kolmikvibraatorid
Tootja: Blush
0 Ülevaadet

Kolmikvibraator, millel on nublulise pinnaga kliitoristimulaator, mummuline anaalstimulaator ja peenisekujuline põhikeha. Eemaldatava vibraatormunaga. Mugavaks käsitelmiseks on toote alaosas tagasitõmbe-aas.

24,95 €
Tootja: You2toys
0 Ülevaadet

Pärlvibraator, millel on anaalpärlid ja kliitoristimulaator. 3 mootorit, põhikeha pöörleb, 3 vibratsioonitaset ja pulsatisoonirütmi. Fünktsioonid on eraldi kontrollitavad.

49,95 €
0 Ülevaadet

Pisut kaarjas vibraator, millel on 3 eri vibratsioonitaset. Juhitav otsast vajutades. Stimuleerib samaaegselt nii kliitorit, vagiinat kui ka anust. Tagasitõmbeaasaga.

24,95 €
0 Ülevaadet

Stimuleerivate nubludega kliitori-ja anusestimulaatoritega vibraator, mille 5 erinevat vibratsiooni ja kiirus on juhitavad juhtmega puldist. 

29,95 €
0 Ülevaadet

Kliitori ja anusestimulatsiooniga reguleeritav vibraator, pöörlev. Värvus: sinine Materjal: jelly

40,90 €
0 Ülevaadet

Pärlvibraator, millel on kaks painduvat jänkukõrvadega lisakätt. Mõlemal on 7 vibratsioonirütmi ning vaginaalsel vibraatoril on 3 kiirust ja pöörlemissuuna vahetuse võimalus. Kogupikkus 26cm, vaginaalsevibraatori sisenemissügavus 15cm ja läbimõõt kuni 3,7cm. Kliitorijänku pikkus ca 10cm ja lm kuni 2,9cm Anaaljänku pikkus 13cm ja läbimõõt kuni 2,9cm

74,95 €
Kuvatud 1 - 6 kokku 6 tootest