zone2

Strap-on vibratsiooniga Siin on 23 toodet.

Strap-on vibratsiooniga
Tootja: Pretty Love
0 Ülevaadet

Intensiivne vibraator, mida saab kanda sisemiseks ja kliitori stimuleerimiseks. Sisestatav vibraator on anatoomilise kujuga ning disainitud stimuleerima g-punkti.

32,95 €
Tootja: You2toys
0 Ülevaadet

Nahavärvi peenisemansett veenilise struktuuriga, millel on ca 8cm peenisepikendus. Kogupikkus on 24,cm ja sisenemissügavus 18/15cm. Manseti välimine Ø 3.8 - 5,7 cm, seest Ø 3.6 cm Eemaldatav vibraatorelement Manseti külge on kinnitatud reguleeritavad musta värvi rihmad (max134 cm), mis kindlustavad  kindlama paigalpüsimise hoogsamate mängude ajal.

31,95 €
Tootja: Lovetoy
0 Ülevaadet

Topeltdildoga unisex strap-on. 10vibratsiooni, mida saab juhtmega puldist juhtida. Peamine dildo on seest õõnes.  Reguleeritavad kunstnahksed rihmad

28,95 €
Tootja: Fetish Fantasy series
0 Ülevaadet

Strap-on, mille jaoks ei ole vaja segavaid rakmeid. 

46,95 €
Tootja: TOYZ4LOVERS
0 Ülevaadet

Vibratsiooniga strap-on, millel on sees õõnsus ehk sobib kasutamiseks nii naise kui ka mehe poolt (andja). Pealispind on mõnusalt sooneline.  Vibratsioon on reguleeritav juhtmega puldist.

30,95 €
Tootja: TOYZ4LOVERS
0 Ülevaadet

Vibratsiooniga strap-on, millel on sees õõnsus ehk sobib kasutamiseks nii naise kui ka mehe poolt (andja). Pealispind on mõnusalt sooneline. Munanditega. Vibratsioon on reguleeritav juhtmega puldist.

32,95 €
Tootja: Baile
0 Ülevaadet

Kummipaeltega seest õõnes strap-on. Vibratsioon on juhitav juhtmega puldist, mille saab kinnitada nt strap'i rihma külge

19,95 €
0 Ülevaadet

Vibratsiooniga strap-on, millel on sees õõnsus ehk sobib kasutamiseks nii naise kui ka mehe poolt (andja). Pealispind on mõnusalt sooneline.  Vibratsioon on reguleeritav jubtmega puldist.

30,95 €
Tootja: pipedream
0 Ülevaadet

Seest õõnes strap-on, millel on pikkust 24cm. Munandite ja veelilise kehaga. Reguleeritavad elastikpaeltega püksikud on kinnitatid metallneetidega. Sisemise õõnsuse pikkus on ca 10cm ja läbimõõt 4,3cm. Dildo tipus on võimas vibraatorelement, mida saad reguleerida juhtmega puldist (kinnitatav vööle). 

52,95 €
Tootja: pipedream
0 Ülevaadet

Kahe dildoga - üks nii andjale kui saajale -  strap-on, millel on mõlemal juhtmega puldist reguleeritav vibratsioon. Elastsed rakmed.

62,95 €
0 Ülevaadet

Nahavärvi topelt strap-on, millel on musta värvi reguleeritavad rihmad. Mõlema dildo vibratsiooni saab eraldi juhtmega puldist reguleerida. Surema vibraatori pikkus 15cm ja läbimõõt 3,5cm Väiksema vibraatori pikkus 10cm ja läbimõõt 3,5cm

44,95 €
0 Ülevaadet

Seest õõnes srtap-on, millel on lisaks ka kliitoristimulaator. Juhtmega puldist reguleeritav vibratsioon

44,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Tootja: Fetish Fantasy series
0 Ülevaadet

Juhtmega puldist reguleeritav strap on, mille andjapoolne dildo on täispumbatav. Mõnus võimals muuta dildo suurust just enese jaoks kõige sobivamaks.

72,95 €
Tootja: Doc Johnson
0 Ülevaadet

Mõnusalt sileda pealispinnaga vibratsiooniga rihmadeta strap-on. Üks pool pakub kandjale mõnu vaginaalselt ja saaja pool siis kas vaginaalselt või anaalselt.

40,95 €
0 Ülevaadet

Juhtmega pildist reguleeritava vibratsiooniga strap-on, mis on seest õõnes ning sobib kasutamiseks ka mehe peal. Reguleeritavad rakmed

19,95 €
0 Ülevaadet

Seest õõnes, pimedas helendav strap-on. Vibratsioon on juhtmega puldist reguleeritav.

22,95 €
0 Ülevaadet

Kliitoristimulaatoriga dildoga strap-on, millele on lisatud ka vibratsioon. Reguleerimine puldist.

17,95 €
0 Ülevaadet

Eemaldatavate rihmadega lay-on vibraator, millel on 10 taset. Rihmad on individuaalselt reguleeritavad. Vibratsiooni saab reguleerita puldilt.

29,95 €
0 Ülevaadet

Seest õõnes vibratsiooniga dildo. reguleeritav vibratsioon

29,95 €
Tootja: pipedream
0 Ülevaadet

Strap-on, mille jaoks ei ole vaja segavaid rakmeid. Anaalstimulaatoriga

43,90 €
0 Ülevaadet

Rihmadeta strap-on, mis püsib paigal tänu andja vaginaalsele ja anaalsele osale

31,90 €
0 Ülevaadet

Töötab 3xAA patareiga (ei sisaldu komplektis, võid juurde tellida patareide alt) Pikkus: 15cm Ø : 3,5m Värvus: roosakas Materjal: silikoon

45,95 €
0 Ülevaadet

Vallatu liblikakujuline strap-on vibraator reguleeritava vibratsioonikiirusega. Töötab 2xAA patareiga (ei sisaldu komplektis, võid juurde tellida patareide alt) Ø : 4,5cm Värvus: roosakas

19,95 €
Kuvatud 1 - 23 kokku 23 tootest