zone2

Meestele (masturbaatorid, pumbad, nukud..) Siin on 651 toodet.

lehe kohta
Tootja: Baile

Ogalise kliitoristimulaatoriga peeniserõngas, mille vibratsioon töötab kehakontaktis olles

14,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Vaata pilti
5,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Stimuleeriva mummulise struktuuriga käepärane väike taskumasturbaator, mis on pakitud mugavasse kotikesse. Komplektis on kaasas ka libestikotike, mille saad kohe kasutusamiseks tootesse valada. Väike, kaasavõetav ja mugav. Pista taskusse, kotti või shtlisse - igale poole mahub. Ei ole mõeldud pikaajaliseks/korduvkasutuseks.

5,95 €
Vaata pilti
5,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Stimuleeriva lainelise struktuuriga käepärane väike taskumasturbaator, mis on pakitud mugavasse kotikesse. Komplektis on kaasas ka libestikotike, mille saad kohe kasutusamiseks tootesse valada. Väike, kaasavõetav ja mugav. Pista taskusse, kotti või shtlisse - igale poole mahub. Ei ole mõeldud pikaajaliseks/korduvkasutuseks.

5,95 €
Vaata pilti
5,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Stimuleeriva kärje struktuuriga käepärane väike taskumasturbaator, mis on pakitud mugavasse kotikesse. Komplektis on kaasas ka libestikotike, mille saad kohe kasutusamiseks tootesse valada. Väike, kaasavõetav ja mugav. Pista taskusse, kotti või shtlisse - igale poole mahub. Ei ole mõeldud pikaajaliseks/korduvkasutuseks.

5,95 €
Vaata pilti
5,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Stimuleeriva tähekestekujulise struktuuriga käepärane väike taskumasturbaator, mis on pakitud mugavasse kotikesse. Komplektis on kaasas ka libestikotike, mille saad kohe kasutusamiseks tootesse valada. Väike, kaasavõetav ja mugav. Pista taskusse, kotti või shtlisse - igale poole mahub. Ei ole mõeldud pikaajaliseks/korduvkasutuseks.

5,95 €
Vaata pilti
5,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Stimuleeriva säbrulise struktuuriga käepärane väike taskumasturbaator, mis on pakitud mugavasse kotikesse. Komplektis on kaasas ka libestikotike, mille saad kohe kasutusamiseks tootesse valada. Väike, kaasavõetav ja mugav. Pista taskusse, kotti või shtlisse - igale poole mahub. Ei ole mõeldud pikaajaliseks/korduvkasutuseks.

5,95 €
Vaata pilti
5,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Stimuleeriva ruudulise struktuuriga käepärane väike taskumasturbaator, mis on pakitud mugavasse kotikesse. Komplektis on kaasas ka libestikotike, mille saad kohe kasutusamiseks tootesse valada. Väike, kaasavõetav ja mugav. Pista taskusse, kotti või shtlisse - igale poole mahub. Ei ole mõeldud pikaajaliseks/korduvkasutuseks.

5,95 €
Tootja: pipedream

Fetish Fantasy X-tension munandirõngaga pikendav peenisemansett. Pikendus 2" - ca 5cm ning jämendus ca 33% Väga elastsest ja venivast materjalist.

28,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Vaata pilti
129,00 €
Tootja: Lelo

Lelo masturbaator F1s Developer's Kit on tulevik ja sekstehnoloogia Sinu käes juba täna! Eksperimenteeri targalt, tihti ja hoolega.  See on maailma üks nauditavamaid masturbaatoreid. Tavalise vibreeriva masturbaatori asemel pakub F1s võimast õhkstimulatsiooni, mis tungib sügavale sinu peenisesse ning seda igalt...

129,00 €

Pimedas helendav vibreeriv kliiroristimulaatoriga peeniserõngas.

13,95 €
Tootja: Rimba

Lukustatav peenisepuur Materjal: metall

38,90 €
Vaata pilti
72,95 €
Uus
Tootja: Rimba

Rimba musta värvi ribiline peenisepuur tabalukuga. Komplektis on kaks erineva suurusega rõngast: 45 ja 50 mm

72,95 €
Vaata pilti
72,95 €
Uus
Tootja: Rimba

Rimba musta värvi peenisepuur tabalukuga. Komplektis on kahe suurusega rõngast: 45 ja 50 mm

72,95 €
Vaata pilti
129,00 €
Tootja: We-vibe

Vibratsiooniga peeniserõngas, mida saad kanda ka päeval! Veekindel vibreeriv peeniserõngas, mida saab juhtida nii puldilt (kaugus kuni 3 m) kui ka We-Connect apist üle maailma - seega saad pidada kas kaugsuhet või leida hoopis uue partneri. Lisaks on apil chat'i võimekus ja videofunktsionaalsus. 

129,00 €
Tootja: pipedream

Mõnusad väikesed elastsed anaalpärlid, mis on nüüdse uue disainiga järjest suureneva läbimõõduda, mida kaugemale sisestad. Pärlite ja rõnaga ühenduskohas on ka mugav alus, millega saad näpuga pärleid lükata. Peeniserõngas on samuti mugavalt pehme ja elastne ning...

15,95 €
Tootja: Pretty Love

Pretty Love uus tõukefunktsiooniga masturbaator mugavas käepärases kestas! Mõnusast elastsest ja pehmest materjalist armutunnel, millel on häbemekujuline avaus ja mille sisemust katavad erinevate stimuleerivate soontega labüründid. Masturbaatoril on 3 erineva intensiivsusega tõukefunktsiooni. Soovitame kasutada koos veebaasil libestiga.

54,95 €
Tootja: Happy rabbit

Ideaalne lelu paaridele! Vibratsiooniga peenise- munandirõngas, millel on jänkukõrvad, mis sobivad suurepäraselt partnerit stimuleerima.12 vibratsioonireziimi, reisilukk, veekindel. Taaslaetav usb-kaabliga. Kliitorikõrvad 5,5 cm, peeniserõnga Ø 3,3 cm (elastne), munandirõnga Ø 5 cm (elastne), rõnga paksus 0,5 cm. 

49,95 €
Vaata pilti
199,00 €
Tootja: Andromedical

Peenisesurendaja AndroPenis Gold on venitusvahend peenisele. Toote kasutajad üle maailma on koenud positiivseid tulemusi. Selle kinnitamine peenise külge on kerge ning seda kandes on võimalik kõndida, istuda ja teha muid toiminguid. AndroPenise kandmisel on võimalik saavutada kuni 4 cm lisandumist pikkusesse ja 1,5 cm läbimõõdu suurenemist mõnede kuudega. 

199,00 €
Lisa ostukorvi Vaata
Tootja: Blush

Tillgakujuliste reljeefsete mummudega elastne peenisemansett, mis on kerge viis viia oma nauding uuele tasemele.  Kerge kasutada, püsib hästi oma kohal.

2,95 €
Tootja: You2toys

Peenisepump naudinguterohkeks potensitreeninguks. Läbipaistva pumbaosa ja musta värvi mansetiga peenisepump, millel on klassikaline käsipump. Läbi pumba on peenise suurenemine kenasti näha ning samuti on seda võimalik jälgida ka kapsli peale joonistatud mõõdulindilt. Pumbal on ka kiirventiil. Silindri umbkaudne pikkus 25cm

29,95 €
Vaata pilti
69,95 €
Uus
Tootja: You2toys

Pehme, stimuleeriv, pöörlevate keelekestega intensiivne peenisemasöör! Mõnusalt ahvatlev suuavausega masturbaator, mille sisemus on kaetud stimuleerivate nagadega. Masturbaatori mansetil on 4 pöörlemisrežiimi (vasakule või paremale) kolmes eri kiiruses, mis pakub arvukalt naudinguvariatsioone. Einevaid funktsionaalsusi saad juhtida lelu pealt eraldi.

69,95 €
Tootja: You2toys

Universaalne asendusmansett peenisepumbale, mille välimine läbimõõt on kuni 6,8cm ja sisemine mõõt kuni 3cm. Elastne

9,95 €
Tootja: pipedream

Peenisemansett, mis suurendab peenise mõõtmeid nii laiuses kui ka pikkuses ca 5,1cm. Valmistatud mõnusast ja nahasarnasest materjalist. Soovi korral ja vajadusel saad manseti lõigata just endale sobivasse pikkusesse (mitte lõigata mansetti kandes!).

31,95 €
Tootja: Baile

Kunstrind, mida kasutada nt pärast operatsiooni või siis lihtsalt mõnusaks mudimiseks Sileda tagapinnaga, paksus kahaneb äärtest sujuvalt. Kaal ca 360g

10,99 €
Vaata pilti
69,99 €
Uus
Tootja: Svakom

Võimas taaslaetav vibratsiooniga masturbaator Robin on just parajas suuruses mõnumasin. Selle sisemus on valmistatud superpehmest ja elastsest materjalist ning hellitab oma nublulise reljeefiga iga suurust igast kohast. Sisemine mansett on kergesti eemaldatav ja vaevata puhastatav, nii et lelu on alati valmis, kui ka sina oled.

69,99 €
Tootja: Nature Skin

Nature Skin realistliku välimusega mõnusast pehmest ja elastsest materjalist peenisemansett, millega pikendad oma peenist ca 3 cm võrra ja lisad 2cm paksust.

29,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Tootja: Sevencreations

Peenisepikendus, mille otsas on stimuleerivad nublud

13,90 €
Lisa ostukorvi Vaata
Vaata pilti
149,00 €
Uus
Tootja: pipedream

Realistlik tume torsomasturbaator, millel on nii vagiina kui ka anuseavaused. Mõnusad, suured ja lopsakad tuharad on head silitada ja fantastiliseks lisastimulatsiooniks, samal ajal kui armutunnelid on superrealistliku tunnetusega. Masturbaator on eriti rohkelt naudinguid pakkuv ning soovi korral saad selesse lisada ka komplektis oleva...

149,00 €
Vaata pilti
149,00 €
Uus
Tootja: pipedream

Realistlik torsomasturbaator, millel on nii vagiina kui ka anuseavaused. Mõnusad, suured ja lopsakad tuharad on head silitada ja fantastiliseks lisastimulatsiooniks, samal ajal kui armutunnelid on superrealistliku tunnetusega. Masturbaator on eriti rohkelt naudinguid pakkuv ning soovi korral saad selesse lisada ka komplektis oleva vibraatormuna,...

149,00 €
Tootja: Lovetoy

Läbipaistvast materjalist peenisemansett, mis lisab pikkust ca 2" (ca 5cm). Elastsest materjalist.

9,99 €
Tootja: Lovetoy

Läbipaistvast materjalist peenisemansett, mis lisab pikkust ca 1" (ca 2,5cm). Elastsest materjalist.

9,99 €
Tootja: Lovetoy

Komplekt kolmest klassikalisest siledast peeniserõngast

4,95 €
Vaata pilti
12,95 €
Uus
Tootja: Dorcel

Innovaatiline peeniserõngas koos munandirõngaga, mida saad kasutada mitmeti. elastne ribilise struktuuriga topeltstimulatsioon

12,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Vaata pilti
44,95 €
Uus
Tootja: Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey uus vibreeriv kliitoristimulaatoriga peeniserõngas, mis on valmistatud mõnusast pehmest ja elastsest silikoonist. Rõnga saad panna nii tavapäraselt peenise ümber kui ka munandite ümber, et stimuleerida ja erektsiooni pikendada. Lelul on kokku 20 vibratsioonirežiimi, mis pakuvad rohkelt vaheldust. Veekindel ja taaslaetav usb-kaabliga.

44,95 €
Vaata pilti
29,95 €
Uus
Tootja: Realistixxx

Naudi peenist ja dildot samaaegselt! Realistliku välimusega lisadildo, mille saad rõnga abil peenise külge kinnitada ning nautida topeltsisenemist kas vaginaalselt või anaalselt. Soovi korral võid lelu kasutad ka koos vibraatoriga (pole komplektis) või siis ka eraldiseisvana. Dildo on elastne ja painduv ning...

29,95 €
Vaata pilti
89,95 €
Uus
Tootja: You2toys

Erektsioonivõimendaja koos kaalukate (anaal)stimulaatoritega. Sile metallist peeniserõngas, mille küljes on kaks erineva raskusega metallkuuli. Viimased on turvaliselt kinnitatud elastsete silikoonist rihmade külge. Raskused võib jätta lihtsalt rippuma või kasutada neid anaalse stimulaatorina. Tapid 3,7...

89,95 €
Vaata pilti
39,95 €
Uus
Tootja: Rebel

Tugevam erektsioon ja samaaegsed orgasmid! Komplekt kolmest erineva suurusega peeniserõngast, mida saad kasutad mitmeti, paigaldades selle ka munanditele. Rõngaste pealiskiht on pehmest silikoonist ning nende sees on metall, mis stimuleerib ning lisab rõngastele ka kaalu. Sisemised Ø 3 cm/3,5 cm/4 cm...

39,95 €
Vaata pilti
59,99 €
Uus
Tootja: You2toys

Sisesta oma peenis läbikumavasse sinise tooniga silindrisse ning vaakumi  tekitamiseks vajuta vaid nuppu. Täänu paremale vereringlusele tekibki erektsioon. Selle säilitamiseks võid kasutada ka nt peeniserõngast. Pikkus ca 23 cm, sisenemissügavus ca 22cm. Läbimõõt ca 3,5-7,5cm

59,99 €
Vaata pilti
299,99 €
Uus
Tootja: pipedream

Pringid ahvatlevad tuharad ja nende vahelt on piilumas kaks kutsuvat avaust!mõnus torsomasturbaator lopsakate tuharatega kahe avausega: nii vagiina kui ka anusega erinevate struktuuridega armutunnelid väga realistlik koopia valmistatud nahasarnasest Fanta Flesh materjalist kerge puhastadaRealistlikuks mõnusaks naudinguks! 

299,99 €
Vaata pilti
299,99 €
Uus
Tootja: pipedream

Torsomasturbaator mõnusalt prinkide ahvatlevate tuharate ja kutsuvate avaustega.kaks avaust: vagiina ja anus, mida ühendab üks pikk armutunnel erinevate tekstuuridega sisenemisega armutunnelid väga realistlik koopia nahasarnane Fanta Flesh materjal kerge puhastadaAbsoluutselt elutruu masturbaator tihedate ja stimuleerivate avaustega. 

299,99 €
Tootja: Debra

Pisut karvase häbemega masturbaator millel on nii vagiina kui ka anuse avaused. Kaasas on lisaks ka puldist reguleeritav vibraatormuna, millega saad oma naudinguid veelgi enam suurendada. Lisaks on võimalik sisse lülitada mõnuoigeid tegev näisehääl. Kaasas on käekujuline piitsalaba

62,95 €
Vaata pilti
25,95 €
Uus
Tootja: Tenga

Kahepoolne lihtne masturbaator, millest üks pool on õrnema ja teine pool intensiivsema stimulatsiooniga - vali kumma järele on hetkel soovi. Tenga masturbaator on diskreetne ja käepärase suurusega. Selle sisemus on mõnusast pehmest ja elastsest materjalist, mis pakub rohkelt naudingut. Lisa vaid veebaasil libestit ja nauding võib alata. 

25,95 €
Lisa ostukorvi Vaata
Vaata pilti
79,95 €
Uus
Tootja: Fleshlight

Taskulambikujulises (Fleshlight) kapslis mõsualt pehme ja elastne masturbaator, mille avaus on kujundatud seksika Autumn Falls anuse järgi. Lelul on ka tema autogrammikujuline reljeef. Armtunnel on  erinevate nubuliste ja sooneliste struktuuridega. Kasutamisel lisa ohtralt veebaasil libestit. 

79,95 €
Vaata pilti
8,99 €
Uus
Tootja: Tenga

Tenga uus revolutsiooniline kontsept Muna sisemuses on sensuaalsed nublud, mis pakuvad sulle mõnu otsast lõpuni. Lihtsalt ava toode, lisa kaasasolev libesti ja naudi ennast. Ideaalne reisimänguasi Jahutav libesti

8,99 €
Vaata pilti
52,95 €
Uus
Tootja: Zero Tolerance

Lase oma orgasmipotentsiaal valla ning erguta ennas selle spetsiaalselt munandeid hellitava mänguasjaga. Peeniserõnga ja munandirõnga abiga saad munandite külge kinnitada mõnusa elastse vibreeriva paunakese, mille sisekülg on lisaks kaetud stimuleeriva reljeefiga.

52,95 €
Kuvatud 1 - 45 kokku 651 tootest