Masturbaator TR MYHIXEL

Laost otsas
SKU
E30705
189,00 €
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja
Video

koos MYHIXEL I seadmega, mis võimaldab treenida ja parandada oma seksuaalset võimekust. Alustage uuendusi oma seksuaalsuhetes ja otsustage, millal ejakuleerida.  

MYHIXEL TR ON TEILE, KUI...
Soovite parandada kontrolli oma ejakulatsiooni üle, sest te ei saa alati sellega hakkama. See ejakulatsiooni kontrollimise raskus ilmneb tavaliselt olukordades, mis võivad olla seotud stressi või ärevusega.

MYHIXEL TR VÕIB TEILE HUVI PAKKUDA KUI...
Suudate ennast kontrollida, kuid otsite vahendit, mis aitab teil omandada uusi oskusi, et nautida seksuaalsust üksi või koos partneriga senisest veelgi enam.

MÄNGI MYHIXEL PROGRAMMIGA
Meestele, kes soovivad oma intiimsuhetes areneda ja uuendusi teha ning otsustada, millal ejakuleerida.

Jõudke uuele seksuaalsele tasemele selle treeningprogrammiga, kus on spetsiifilised väljakutsed, mis on kohandatud kõikidele meestele. Harjutusi tehakse meie iOS-i ja Android-iga ühilduva rakenduse MYHIXEL Play kaudu.

MYHIXEL Play rakendus on saadaval inglise, saksa, prantsuse ja hispaania keeles.

NAUTIGE OMA SEKSUELU ROHKEM
Selle treeningprogrammi eesmärk on, et mehed omandaksid rohkem enesekindlust, õppides ja nautides konkreetset harjutuste komplekti, mis on nende vajadustele mõeldud ja kohandatud. MYHIXEL TR parandab teie seksuaalelu kvaliteeti ja ka teie heaolu.

NAISED OLID INTIIMTERVISES PIONEERID
Naistel on intiimhoolduse maailmas eelis, näiteks tupekuulid ja harjutused vaagnapõhja tugevdamiseks ning dildo kasutamine vaginiidi korral.

AGA MEESTEL?
MYHIXEL annab neile vahendi, mille tõhusus on teaduslikult tõestatud ning võimaldab parandada oma seksuaalset võimekust ja võtta enda kontrolli alla ejakulatsioon, samal ajal lõbutsedes!

PÕHIOMADUSED

    • Teaduslik taust
Lisainfo
App’iga sobinduv jah
Bränd XXX
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Masturbaator TR MYHIXEL
Sinu hinnang