Hispaania kärbes Maroc 15ml

Laos
Kohal: 2
SKU
COBECO0037
8,95 €
596,67 €/l
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Spanish Fly Maroc Toetab seksuaalset jõudlust L-arginiini ja C-vitamiiniga Omadused: - C-vitamiin aktiveerib teie loomulikku energiat kehas - C-vitamiin aitab kaasa füüsilisele seisundile Spanish Fly Maroc on ainulaadne toode, mis stimuleerib seksuaalset iha loomulikul viisil ja pakub lisaenergiat. Kasutage Spanish Fly Maroc ülimate intiimsete hetkede jaoks.

Kuidas see töötab
See energiat andev toode soodustab loomulikult seksuaalset jõudlust. Tilgad imenduvad organismis kergesti ja kiiresti ning aitavad kaasa seksuaalimpulsi tekkele. Tasakaalustatud koostis kasutab koostisosade C-vitamiini omadusi. C-vitamiin tagab närvisüsteemi korraliku talitluse ja soodustab organismi energiavahetust. See võib parandada vastupidavust ja seksuaalenergiat, võimaldades kogeda intensiivsemat seksuaalset iha.
Koostisained
Koostis 3 ml kohta: vesi, 40,5 mg L-arginiini **, 15 mg C-vitamiini (L-askorbinesuur) (18,75%*), säilitusained: E211, E202. *RI = võrdluskogus. **RI pole kindlaks tehtud.
Kasutamine
Asetage 3 ml (15 tilka) keele alla enne allaneelamist umbes 30 minutit enne tegevust. Ärge võtke 24 tunni jooksul rohkem kui 3 ml. Ärge ületage soovitatavat päevaannust.
Lisainformatsioon
See on L-arginiini ja C-vitamiini sisaldav toidulisand. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

 

 

Lisainfo
Kogus (ml) 15
Bränd Cobeco Pharma
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Hispaania kärbes Maroc 15ml
Sinu hinnang