Hispaania kärbes Desire 15ml

Laos
Kohal: 2
SKU
COBECO0029
8,95 €
596,67 €/l
Lisa võrdlusesse Lisa soovinimekirja

Teada tuntud Hispaania kärbse tilgad, mis suuerndavad seksuaalset iha ja esinemisvõimet tänu L-erginiini ja C-vitamiinide sisaldusele. Suurepärane vahend suurendamaks nii naise kui ka mehe seksuaalset erutuvust ja libiidot. Naisele tekitab see pisut kihelustunnet genitaalpiirkonnas ning mehele parendab erektsiooni

Spanish Fly Desire sisaldab energiat andvaid tilkasid, mis toetavad sinu seksuaalenergiat ja panevad sind igatsema suurema naudingu järele. Tilgad sisaldavad muuhulgas L-arginiini ja tänu C-vitamiinile aitavad kaasa seksuaalsele võimekusele, aktiveerides kehas loomulikku energiat, et saaks kogeda rohkem iha. Spanish Fly Desire'i seksuaalne jõud pakub rohkem naudingut.

Kogege seksuaalset jõudu suurema naudinguga
C-vitamiin aktiveerib kehas loomulikku energiat
C-vitamiin aitab kaasa vormisolekule

Kuidas see töötab
See energiat andev toode soodustab loomulikult seksuaalset jõudlust. Tilgad imenduvad organismis kergesti ja kiiresti ning aitavad kaasa seksuaalimpulsi tekkele. Tasakaalustatud koostis kasutab koostisosade C-vitamiini omadusi. C-vitamiin tagab närvisüsteemi korraliku talitluse ja soodustab organismi energiavahetust. See võib parandada vastupidavust ja seksuaalenergiat, võimaldades kogeda intensiivsemat seksuaalset iha.
Koostisained
Koostis 3 ml kohta: vesi, 40,5 mg L-arginiini**, 15 mg C-vitamiini (L-askorbiinhape) (18,75% RI*), säilitusained: E211, E202. *RI = võrdluskogus. **RI pole kindlaks tehtud.
Kasutamine
Asetage 3 ml (15 tilka) keele alla enne allaneelamist umbes 30 minutit enne tegevust. Ärge võtke 24 tunni jooksul rohkem kui 3 ml. Ärge ületage soovitatavat päevaannust.
Lisainformatsioon
See on L-arginiini ja C-vitamiini sisaldav toidulisand. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

 

 

Lisainfo
Kogus (ml) 15
Bränd Cobeco Pharma
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Hispaania kärbes Desire 15ml
Sinu hinnang